REFERENCE

Čajovna u dvou šálků je příjemná čajovna s možností objednání vodní dýmky. Interiér vypadá trochu jak studentský byt a to čajovně přidává příjemné kouzlo a útulnost. Nabídka čajů i „vodnic“ je velká a ceny jsou adekvátní. Příchutě dýmem můžete kombinovat a vždy jsou kvalitně připravené. Celý podnik působí domácky a přátelsky.

Čajovna U dvou šálků se nachází v ulici Blanická, kousek od Náměstí Míru, na Praze 2. Čajovna je blízko tramvajové zastávky a stanice metra Náměstí Míru, na trase A. Čajovna vznikla ve sklepní části obytného domu. Dejte pozor při vcházení, na příkré schody.

Posezení je zde velmi příjemné. Jsou zde dvě kuřácké místnosti a jedna nekuřácká. Můžete se posadit buďto na na pohodlné polštářky zemi nebo ve velkých měkkých křeslech. Všude hraje příjemná hudba, kterou vám, když hezky poprosíte, změní dle vaší nálady! Obsluha funguje rychle, ale moc se nechodí ptát, zda někdo něco nepotřebuje.

Pokud se pohybujete kolem náměstí Míru a chcete si odpočinout od hluku velkoměsta, navštivte čajovnu U Dvou šálků. Budete se cítit mnohem lépe!

 

Člověk se v čajovně U dvou šálků cítí uvolněně, jako doma, vodní dýmky jsou vynikající a obsluha ráda poradí s výběrem nápoje a tabáku. Navíc miluju ty rozdělené místnosti, že člověk nesedí s dvaceti lidmi vedle sebe, ale může si najít menší místnost pro sebe.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.